17 Lis
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Návštěva u Policie ČR

Návštěva u Policie ČR

Co obnáší práce policisty? Jaké má vzdělání a co všechno musí umět? Jak vypadá cela předběžného zadržení? Jaký zvuk má motor policejní motorky a kolik stojí plně vybavené auto dopravní policie? Nevíte? Tak se zeptejte dětí ze školní družiny!
Velmi zajímavá byla návštěva pracoviště Policie ČR v Kroměříži pro děti ze školní družiny, kterou podnikly v pátek 3. listopadu. Průvodcem nám byla policejní preventistka Bára. V areálu objektu jsme si prohlédli policejní auta a motorky. Zvláště chlapci ocenili možnost vyzkoušet policejní sirénu, obléknout neprůstřelnou vestu nebo si prohlédnout opravdickou pistoli. Nejhlubší zážitek ale v dětech zanechala prohlídka cely předběžného zadržení. Jsme moc rádi, že jsme mohli nahlédnout do tajů povolání, o kterém mnozí sní. Vždyť kdo by si rád nehrál na policisty a zloděje?! Uvědomujeme si, že práce policisty je nesmírně náročná. Vzhledem k tomu, že kvůli naší bezpečnosti mnohdy riskují svůj vlastní život, zaslouží si naše poděkování a obdiv.

Comments are closed.