23 Pro
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Advent na radnici

Advent na radnici

Pravou atmosféru vánočních trhů s kouzelnými krámky, vonícím punčem a opravdovou zimou, si užili žáci a paní učitelky 19. prosince v prostorách nádvoří Starého pivovaru. Naše škola využila nabídky Městského úřadu v Kroměříži a návštěvníkům se představila ve stánku prodejem drobných dárků, vánočních ozdob, novoročenek a keramiky. Tak trochu tajemně ukrytý prostor v centru Kroměříže, se sněhem a bruslařskou plochou, dotváří milou kulisu a nabízí všem posezení s dekami, ohýnkem, adventními hrníčky a hořícími svíčkami nejen pro přátelská setkání, ale i pro hudební a divadelní vystoupení. Také děti z naší školní družiny se na zdejším pódiu představily s pásmem vánočních písní a koled. Mrazivý den utekl jako voda a zase jsme se posunuli o krok blíže k Vánocům.

Comments are closed.