23 Pro
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Andělské srdce pro Aničku

Andělské srdce pro Aničku

„Všichni jsme andělé s jedním křídlem a vzlétnout můžeme jen tehdy, pokud se objímáme.“ 

V adventním období navštívili třídu X. žáci třetího ročníku Církevní základní školy v Kroměříži. Děti natolik zaujal příběh „naší“ Aničky F., s jejímž osudem se seznámily, že se rozhodly ji osobně poznat. Anička navštěvuje druhý ročník naší školy. Ze všeho nejraději poslouchá hudbu, povídání. Miluje kontakt s dětmi i dospělými. Děti se rozhodly, potěšit ji i ostatní spolužáky. Přinesly dárek v podobě pásma vánočních písní a koled, v doprovodu flétny, houslí a klavíru. Pro Aničku rovněž vyrobily krásné andělské srdce, které jí společně předaly.  Popřály jí štěstí, zdraví, zázrak a Boží požehnání… Všichni jsme si v této sváteční chvíli uvědomili, že kdybychom byli na světě sami, bez pomoci kamarádů a přátel, bylo by nám smutno.

Comments are closed.