10 Pro
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka

Na dveře školy zaťukala napjatě očekávaná návštěva. V den svého svátku zavítal mezi nás svatý Mikuláš se svou družinou, aby z knihy hříchů předčítal o dobrých i zlých skutcích každého z nás. Zastavil se ve všech třídách. Chválou nešetřil, ale i pokárání zlobivců muselo přijít. Čerti u nás sice moc práce neměli, ale přesto se u několika žáčků rozmýšleli, zda si přichystanou výslužku zaslouží a některé si dokonce poznačili sazemi. Za písničku nebo básničku pak všichni dostali od krásných andělů nadílku. Nezbývá než doufat, že se všichni hříšníci polepší a splní to, co svatému Mikulášovi slíbili.
Velké poděkování patří studentům Tauferovy SOŠ veterinární Kroměříž.
Mgr. Julie Zrnová
Mgr. Zuzana Vaculovičová

Comments are closed.