23 Pro
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Na Vánoce dlouhý noce…

Na Vánoce dlouhý noce…

Kouzelný předvánoční čas je období setkávání. Ve školní družině se již tradičně scházíme s rodiči při vánočních besídkách. Ta letošní, s názvem „Na Vánoce dlouhý noce“, se uskutečnila v pátek 15. prosince. Děti se na tento den celý měsíc pilně připravovaly a předvedly rodičům krásné vánoční vystoupení.
V další části odpoledne jsme si povídali o symbolech a tradicích Vánoc, společně si zahráli smyslovou hru „Kde zvoní zvoneček“ a vyzkoušeli netradiční zvyk „vysypávání chodníčků“. Co nás čeká a nemine v příštím roce? To jsme se dozvěděli při věštění budoucnosti z kouzelných hrníčků. A protože k Vánocům patří neodmyslitelně pohádky, připravili jsme si pro děti malý pohádkový kvíz.
Poté zazvonil zvoneček, který nám za zavřenými dveřmi oznamoval překvapení. Čekala na nás bohatá nadílka v podobě her, stavebnic a sportovních potřeb. Zatímco se žáci těšili z dárků, rodiče za poslechu koled ochutnávali vánoční cukroví a vzájemně si povídali. Po celé odpoledne vládla ve školní družině sváteční nálada. Domů jsme odcházeli plni zážitků a dojmů. Přítomným se besídka velmi líbila, což je pro nás velká odměna.
Moc děkujeme všem rodičům a hostům za příjemné vytvoření předvánoční atmosféry!

 

Comments are closed.