10 Pro
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Předvánoční čas v naší škole

Předvánoční čas v naší škole

Vůně jehličí, perníčků, příjemné melodie koled a vánoční výzdoba uvítala návštěvníky tradičního Dne otevřených dveří u nás ve škole. Ten se uskutečnil 5. prosince, ale příprava na něj a na nejkrásnější svátky v roce probíhala již od měsíce října. Pedagogové spolu s rodiči s láskou a trpělivostí připravili ve tvořivých dílnách spoustu krásných a zajímavých výrobků. Ty bylo možné zakoupit na prodejní výstavě. Výtěžek z prodeje byl věnován Spolku Korálky Kroměříž, z.s. Prohlídku prostor školy mohli hosté spojit s milým posezením v jednotlivých třídách. Nechyběl ani vánoční punč, který dokreslil příjemnou předvánoční náladu. Při odchodu ze školy nám pak mnozí zanechali krásné vzkazy a přání v adventní poště, o kterou se celý den pilně a svědomitě starali naši malí pošťáci. Děkujeme Vám za Vaši přízeň!

Kolektiv zaměstnanců školy

 

Comments are closed.