23 Pro
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Premiéra pohádky O třech prasátkách

Premiéra pohádky O třech prasátkách

Divadelní soubor Korálek uvedl 21. prosince premiéru pohádky O třech prasátkách. Neotřelé zpracování známé pohádky s krásnými kostýmy a kulisami režíroval Milan Šanda. Na jevišti se za doprovodu veselých písniček Jaromíra Nohavici odehrával příběh o lenivosti, poctivosti a pracovitosti. Děti předvedly rodičům a ostatním hostům vynikající herecké výkony. Nebyla nouze o humorné prvky, překvapivé taneční vstupy i dramatické chvíle. Hercům tleskal zaplněný sál Sokolského domu a nechyběly ani slzičky dojetí.
Nezbývá než našemu divadlu popřát do nového roku, aby i další reprízy pohádky byli stejně úspěšné. Tak se na nás zase někdy přijďte podívat.

Mgr. Julie Zrnová
Mgr. Zuzana Vaculovičová

 

Comments are closed.