10 Pro
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozsvícení vánočního stromu

Rozsvícení vánočního stromu

Nadešel adventní čas. Do nastávajícího období jsme se příjemně naladili při rodinném setkání u rozsvěcení vánočního stromu, ve středu, 29. listopadu. Paní ředitelka, Ludmila Kočí, s potěšením uvítala všechny přítomné, kteří si našli čas a přišli se podívat na náš společně ozdobený stromeček. Slavnostní náladu doprovázenou vůní punče, vánočního cukroví a září prskavek umocnilo milé vystoupení žáků školy. Všichni si tak spolu s nimi mohli zazpívat známé vánoční koledy a písně. Nad zářícím vánočním stromem jsme sledovali odlétající balonky s dopisy pro Ježíška. U srdce nás zahřála radost v dětských očích a jejich usměvavé tváře.
Příjemný advent Vám přejí zaměstnanci školy.

Comments are closed.