23 Pro
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sliby se maj plnit o Vánocích…

Sliby se maj plnit o Vánocích…

„Sliby se maj plnit o Vánocích…“, zpívá se v jedné známé české písni. My jsme ten náš už potřetí splnili a přijeli jsme potěšit klienty Domova pro seniory U Moravy svým vystoupením. Připravili jsme si pásmo známých i méně známých vánočních písní a koled, tentokrát za doprovodu kytary, doplněné hrou na flétnu. Již první tóny vykouzlily přihlížejícím babičkám a dědečkům úsměv na tváři, někomu ukápla i slza dojetí. Závěrem jsme si všichni společně zazpívali koledy na přání, děti rozdaly klientům přáníčka a na oplátku dostaly něco dobrého na zub.
Bylo to jako vždy velmi pohodové a přátelské setkání, při kterém jsme si opět uvědomili, jak je důležité rozdávat kolem sebe radost. Protože i taková drobnost, jako je úsměv, vlídné slovo či pěkná písnička, může tomu druhému rozzářit celý den.
Děkujeme tímto panu Radovanu Ředinovi, vedoucímu Domova pro seniory u Moravy, paní Mgr. Vladimíře Markové, vedoucí obslužné péče a také personálu za ochotu a vstřícnost při realizaci našeho vystoupení, a samozřejmě také všem klientům, kteří si za námi přišli užít předvánoční náladu.

Comments are closed.