6 Pro
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční stromečky na Florii

Vánoční stromečky na Florii

Žáci třídy základní školy a třídy základní školy speciální se i v letošním školním roce zapojili do soutěže o nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček na výstavišti Floria v Kroměříži. Výrobě vánočních ozdob se věnovali v hodinách výtvarné výchovy opravdu se zaujetím a radostí. Jako symbol letošních nadcházejících vánočních svátků si zvolili ozdoby ve tvaru pestrých vánočních koulí a srdíček. “ Náš vánoční stromeček“ si žáci nazdobili společně se svými vyučujícími. Výstavu stromečků můžete navštívit od 1. prosince v areálu výstaviště. Přijďte si jej prohlédnout, a pokud se vám bude líbit, můžete pro nás hlasovat!
Mgr. Zuzana Vaculovičová

Comments are closed.