6 Pro
2017
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ze života hmyzu

Ze života hmyzu

V pondělí, 27. listopadu, zavítala do družiny návštěva v podobě Vosičky Pepičky a Brouka Pytlíka, kteří nás během odpoledne zavedli do tajů hmyzí říše. Brouk Pytlík vyprávěl zajímavosti o hmyzích rekordmanech, načež jsme protáhli svá těla při cvičení s vosičkou Pepičkou. Při plnění úkolů ve skupinách jsme potrápili své hlavičky u skládání puzzlí, výrobě broučků z papíru a ořechových skořápek. Své znalosti jsme si rozšířili prohlížením encyklopedií a při práci s robovčelou. Po splnění všech úkolů jsme byli rádi, že nám Pepička s Broukem Pytlíkem pustili pohádku Broučci. Na úplný závěr proběhlo rozdání odměn, a kdo měl ještě zájem, mohl si vykreslit omalovánky, zahrát výukové hry na iPadu anebo Beruščino domino.
Děkujeme našim kamarádům broučkům za návštěvu, dozvěděli jsme se mnoho zajímavého ze života hmyzu!

Comments are closed.