29 Led
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Návštěva guvernéra Rotary International

Návštěva guvernéra Rotary International

V úterý, 9. ledna, přivítala ředitelka školy Ludmila Kočí a předsedkyně spolku Korálky Kroměříž, z.s. Lenka Fijalíková, vzácnou návštěvu. Byl jí guvernér pro oblast Slovenska a Česka Rotary International Július Tomka, prezident Rotary klubu Kroměříž, Ondřej Debef a Jaroslava Navrátilová. Návštěva se uskutečnila na základě dlouhodobé spolupráce spolku Korálky Kroměříž, z.s. s Rotary klubem v Kroměříži, který spolek již od roku 2002 finančně podporuje. Hosté si se zájmem prohlédli prostory školy, její vybavení, seznámili se s výukou dětí a žáků. U příjemného posezení zůstal prostor na zodpovězení otázek, týkajících se provozu či organizace spolku Korálky a shrnutí dosavadní významné spolupráce s Rotary klubem v Kroměříži. Návštěvy členů Rotary klubu Kroměříž a pana guvernéra si velmi vážíme. Ceníme si jejich dlouhodobé přízně a podpory, která bude i nadále pokračovat.
Lenka Fijalíková
předsedkyně spolku Korálky Kroměříž, z.s

Comments are closed.