21 Led
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Návštěva našich přátel na Barborce

Návštěva našich přátel na Barborce

Po roce jsme přijali pozvání kamarádů z Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka na představení nové divadelní pohádky Ledové království. Děti během muzikálu se zaujetím sledovaly příběh o nebojácné princezně Anně, která se za pomoci horala Kristoffa, jeho věrného soba Svena a oživlého sněhuláka Olafa vydává najít svoji sestru Elsu. Ta svou ledovou magií neúmyslně zaklela celé království do věčné zimy. Horoucí láska nakonec rozehřála ledové srdce a království bylo zachráněno. Známé písničky, krásné kulisy a nápadité kostýmy umocnily pohodovou atmosféru přátelského setkání. Děkujeme za pěkný divácký zážitek!

Comments are closed.