28 Led
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Putování s dinosaury

Putování s dinosaury

V pátek 19. ledna odpoledne se ve školní družině uskutečnila akce „Putování s dinosaury“. Společně jsme se přenesli do doby před několika miliony let, kdy naši planetu obývali velkolepí ještěři. Celým programem děti provázela dvojice „archeologů“ Jindra a Hanka.
S pomocí knížek, obrázků a krátkých filmových ukázek dětem přiblížili toto pradávné období a především dinosaury, kteří mu vládli. Nechyběly omalovánky, křížovka, puzzle, zábavná hra „Hladový dinosaurus“ a ještěří kostým, ve kterém jsme se vyfotografovali a užili si mnoho legrace. Odpoledne vyvrcholilo putováním s indiciemi po stopách dinosaurů. Děti zažily dobrodružství, dobře se bavily a nasbíraly mnoho zajímavých informací ze života těchto záhadných veleještěrů.

 

Comments are closed.