17 Bře
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Recitování s fešákem Ovocňákem

Recitování s fešákem Ovocňákem

Je tady březen, první měsíc po zimě, ve kterém oslavujeme jaro. V březnu ale nemá svátek jen jaro. Každý z nás má svoji oblíbenou knížku pohádek, příběhů, poezie. A právě v březnu oslavujeme svátek všech knih, knížek, knížeček. Březen je totiž měsícem knihy. Ani my ve škole jsme nezůstali pozadu a uspořádali pořádnou oslavu.
Recitační přehlídka „Svátek poezie“ se letos nechala inspirovat fešákem Ovocňákem, který nám každých čtrnáct dnů přináší spoustu vitamínů v podobě ovoce a zeleniny. Děti a žáci si připravili s pomocí rodičů a učitelů krásné básně a poetická pásma. Řada z nich nás také oslnila svými divadelními vsuvkami. Výkony malých i velkých recitátorů byly skvělé! I přes počáteční trému se všem vystoupení zdařila a byli za to náležitě odměněni. Celé dopoledne jsme poznávali vtip a rozmanitost našeho mateřského jazyka a stále znovu si vychutnávali jeho zvukomalebnost a krásu.

Mgr. Eva Vrtníková

Comments are closed.