22 Dub
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Divadelní sezóna v plném proudu

Divadelní sezóna v plném proudu

Po krátké přestávce jsme opět naskočili do divadelního rychlíku a zahráli pohádku O třech prasátkách ve třech po sobě jdoucích představeních. Ve čtvrtek 12. dubna se soubor Korálek představil zaplněnému sálu v Domě kultury Kroměříž, kde jsme hráli pro mateřské a základní školy z Kroměříže a okolí. V neděli 15. dubna jsme úspěšně navázali představením pro širokou veřejnost v Městském kulturním středisku v Chropyni, které pomohli zorganizovat rodiče našich žáků. A do třetice všeho dobrého jsme opět ve čtvrtek, tentokrát 19. dubna, zahráli naši pohádku klientům Domova pro osoby se zdravotním postižením na Barborce. Závěrečný potlesk a následné pozitivní ohlasy diváků nám ukazují, že naše práce má smysl. Přináší radost nejen nám samotným, ale i ostatním a dodává nám tím chuť do dalšího hereckého působení.

Comments are closed.