8 Dub
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Družinové kniho-hrátky

Družinové kniho-hrátky

V pátek 16. března nás ve školní družině čekalo další zajímavé odpoledne. V rámci března, měsíce knihy, si děti s sebou z domova přinesly knížky, které mají rády a patří k jejich nejoblíbenějším. Z těchto knížek jsme si společně udělali výstavku, četli si krátké ukázky a společně si o knížkách povídali. Děti se dozvěděly, kdo všechno se na vzniku knížek podílí, kde se knihy prodávají a půjčují. V zábavné hře „Kniha hledá autora“ si žáci vyzkoušeli své znalosti při hledání a spojování spisovatelů s jejich díly. Čtenářské odpoledne rychle uteklo a my máme radost, že se nám podařilo prostřednictvím hravých aktivit probudit v dětech zájem o knížky a čtení. Zároveň jsme jim ukázali, že knihy jsou i v této přetechnizované době stále jejich nejlepšími kamarády.
Hana Kolářová

Comments are closed.