15 Dub
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Plavecké úspěchy našich žáků

Plavecké úspěchy našich žáků

V úterý 10. dubna se skupina 11 žáků naší školy vydala bojovat o cenné kovy na 15. ročník Plaveckého setkání handicapovaných žáků ve Zlíně. Vedle ostřílených borců přijela sbírat zkušenosti i „nová generace“ našich plaváčků. V konkurenci osmi škol z celého Zlínského kraje si nevedli vůbec špatně, ba dokonce na výbornou! Do školy jsme se vrátili ověnčeni 7 medailemi – 2 zlatými, 3 stříbrnými a 2 bronzovými. Svědčí to o vynikající přípravě v hodinách plavání, kterou žáci absolvují každý týden v prostorách plaveckého bazénu v Kroměříži. Vítězům gratulujeme!
Zlatou medaili vybojovala: Valentýna Recová (volný způsob), Monika Mazancová (prsa)
Stříbrnou medaili získali: 2x Veronika Nášelová (kraul, volný způsob), Markéta Topičová (prsa)
Bronzovou medaili přivezli: Dominik Simon (prsa) a Barbora Chupíková (volný způsob)
Velmi pěkně školu reprezentovali rovněž Veronika Blešová, Tereza Bílková,Lukáš Stavinoha, Matěj Rozkošný a Roman Mazanec.

Mgr. Lenka Fijalíková
Mgr. Julie Zrnová

Comments are closed.