8 Dub
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vernisáž výtvarných prací „Ze života hmyzu“

Vernisáž výtvarných prací „Ze života hmyzu“

Konečně nám začalo jaro! Jeho počátek je vždy neodmyslitelně spojen s výstavou výtvarných a literárních prací našich dětí a žáků a zároveň s prodejním velikonočním jarmarkem. Slavnostní Vernisáž výstavy „Ze života hmyzu“, s krásným kulturním programem žáků z muzikoterapie, proběhla v Domě kultury v Kroměříži v úterý 27. března. Přítomní hosté si mohli prohlédnout nápaditá barevná díla, vycházející z tematiky hmyzí říše, nahlédnout do literární tvorby žáků a v neposlední řadě si zakoupit nějakou milou drobnost na jarní výzdobu bytu či velikonočního stolu. Nechybělo bohaté občerstvení ve formě rautu. Paní ředitelka následně poděkovala všem rodičům a pedagogům školy za jejich nasazení při přípravě této slavnostní události. Výstavu ve foyae Domu kultury si stále ještě můžete prohlédnout, a to až do 13. dubna 2018.
Mgr. Zuzana Vaculovičová

Comments are closed.