23 Kvě
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Derniéra divadelní pohádky „O třech prasátkách“

Derniéra divadelní pohádky „O třech prasátkách“

Ve čtvrtek 17. května se herci divadelního souboru Korálek naposledy v letošním školním roce představili publiku s pohádkou O třech prasátkách. Na divadelní přehlídce Hulínské pohádkové jaro v Městském kulturním centru Hulín zahráli pro děti z mateřských škol. Poslední vystoupení si všichni náramně užili a s jistou dávkou profesionality zvládly i nenadálý výpadek elektrického proudu. Vše náležitě ocenila i odborná porota, která divadelnímu spolku i jednotlivým účinkujícím předala věcné ceny a pamětní listy. Nyní se již budeme těšit na červnové zakončení bohaté divadelní sezóny. A slavnostním pasováním vycházejících herců se pro letošní rok definitivně rozloučíme s divadlem.

Comments are closed.