21 Kvě
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Naše nejúspěšnější Abilympiáda v dějinách školy

Naše nejúspěšnější Abilympiáda v dějinách školy

Již po sedmnácté jsme 11. května vyrazili na cestu za tradiční soutěžní a zároveň reprezentační akcí – Abilympiáda 2018. Měření výtvarných, rukodělných, estetických i tvořivých sil bylo zahájeno v sobotu 12. května na Jedličkově ústavě a školách v Praze.
Pátek vždy věnujeme návštěvě pamětihodností Prahy. Shlédneme Pražský hrad, vyjedeme lanovkou na Petřín, projdeme Karlův most a posilníme se na Václavském náměstí párkem XXL. 
Nezapomeneme vyšlápnout na večerní Vyšehrad, abychom se pokochali pohledem na matičku Prahu.

Sobotní den je zasvěcený soutěžnímu klání. Letos jsme získali úžasné 1. a 3. místo v Puzzlích starší kategorie, ve stejné disciplíně, ale mladší kategorii obdržel 1. místo také žák naší školy . Keramickou zručnost a tvořivost předvedla žákyně při modelování lva – symbolu české státnosti, za kterou obdržela 2. místo. Stavba z Lega v mladší kategorii byla ohodnocena porotou na 3. místo .
Suma sumárum 5 ze 6 žáků přivezlo medaile. To je krásný výsledek! Naši soutěžící byli úžasní a stoprocentně reprezentovali školu. Naplnilo se naše heslo, které tradičně voláme při odjezdu do Prahy: “My vám ty medaile přivezeme!“ 

Comments are closed.