27 Kvě
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Náušnice z třešní

Náušnice z třešní

Ze zimy jsme skočili rovnýma nohama přímo do léta. Sluníčko se v květnu překonávalo, a tak i třešně letos začaly dozrávat mnohem dříve. Naše škola je zapojena do celostátního projektu Ovoce do škol. Žáci si tak mohou každých 14 dnů pochutnávat na čerstvém ovoci od domácích pěstitelů. Projekt je doplněn mnoha zajímavými doplňkovými aktivitami. Jednou z nich byla například i výzdoba školního plotu výtvarnými pracemi s námětem třešní. Tu si během minulého týdne mohli prohlédnout všichni kolemjdoucí. V rámci hudební výchovy jsme se rovněž naučili a s chutí si zazpívali píseň Náušnice z třešní od pana Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka. Tak si na ně také zajděte, přejeme Vám dobrou chuť!

 

Comments are closed.