12 Čvn
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dětský den

Dětský den

Slunečné odpoledne plné her a soutěžních disciplín zorganizovaly pro své děti maminky našich žáků. Školní zahrada se v úterý proměnila v pohádkový ráj, kde na každém stanovišti čekala na děti pohádková postava a s ní spoustu netradičních úkolů. Po absolvování jednotlivých stanovišť se každý mohl občerstvit a osvěžit zmrzlinou. Všichni účastníci si odnesli domů krásné odměny za svoji šikovnost a odvahu. Kdo měl ještě sílu, mohl si zatancovat na parketu nebo odpočívat ve stínu stromů. Velké poděkování patří členům skupiny Kamínek z Chropyně a jejich vedoucí paní Paňákové, kteří děti zábavným odpolednem provázeli. Děkuji naším skvělým maminkám, které tento den připravily!

Zuzana Vaculovičová – předsedkyně školské rady

Comments are closed.