12 Čvn
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem „Jak se žije protinožcům“

„Jak se žije protinožcům“

V pátek 25. května se děti ze školní družiny jako mávnutím kouzelného proutku ocitly na opačné straně zeměkoule – v Austrálii. Díky australskému domorodci a jeho zvířecímu kamarádovi klokanovi, se dozvěděly mnoho zajímavostí o tomto kontinentu. Snad nejzajímavější bylo povídání o australských zvířatech, která jsou zde jedinečná a nevyskytují se nikde jinde na světě. Děti si rovněž vyzkoušely netradiční sportovní disciplíny jako hod bumerangem, chůzi po lávce mezi krokodýly nebo „skoky klokaní mámy“.
Návštěva u protinožců rychle utekla a my se opět vrátili k nám do České republiky. Věříme, že se nám touto cestou podařilo alespoň trošku přiblížit život v Austrálii dětem a užít si při tom spoustu zábavy!
Hana Kolářová

Comments are closed.