12 Čvn
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kašpárkovo (nejen) maňáskové divadlo

Kašpárkovo (nejen) maňáskové divadlo

Každý měsíc se schází naši nejmenší spolu se žáky nižších ročníků základní školy speciální u maňáskového divadla v mateřské škole. Tentokrát jsme však přijali pozvání a navštívili třídu I. ZŠ, kde na nás čekaly čtyři usměvavé paní učitelky se vskutku zajímavým představením. Naučili jsme se veselé říkanky s pohybem, zazpívali si písničku o včelce a potrápili si hlavičky u kreslené hádanky. Dozvěděli jsme se, jak to bylo se včelkou Čalounicí, která včelí královně ochotně opravila rozbité křeslo. Také jsme se protáhli u několika tanečků a na úplný závěr mohli všichni ochutnat slaďoučký med.
Nálada byla opravdu veselá a všichni jsme si setkání náramně užili. Nejen díky skvělému divadélku, ale především proto, že spolu rádi trávíme čas, a že se máme opravdu rádi.
Na shledanou v září!

Comments are closed.