18 Čvn
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Škola v přírodě

Škola v přírodě

Poslední květnový týden již tradičně patří škole v přírodě. Letos jsme opět vyrazili do rekreačního střediska Revika ve Vizovicích. Čekal nás týden s programem zaměřeným na poznávání našich hmyzích kamarádů. Každý den jsme se proměnili v jiného droboučkého tvorečka. V pondělí to byli šikovní pavoučci, v úterý krásné berušky, ve středu spolupracující mravenci a ve čtvrtek pilné včeličky. Čekalo nás plno zábavných aktivit, při kterých jsme si procvičili celé tělo i potrápili hlavičky. Ale hlavně jsme si dělali radost. Nechyběly výlety do Vizovického zámku, hasičského muzea, na kozí farmu, ale také táborák se stezkou odvahy, diskotéka nebo sportovní klání na přilehlých hřištích. Počasí nám přálo. Sluníčko se opravdu snažilo a byly krásné, téměř letní dny. Týden utekl jako voda, všichni jsme se ve zdraví vrátili domů a už nyní se těšíme na další společně prožitá dobrodružství.

Comments are closed.