25 Čvn
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slavnostní zakončení divadelní sezóny

Slavnostní zakončení divadelní sezóny

Rok uplynul jako voda a nastal čas rozloučit se s letošní divadelní sezónou. Jaká byla? Dlouhá, bohatá, úspěšná a především krásná. S divadelní pohádkou O třech prasátkách jsme se nejprve představili rodičům při vánoční premiéře. Následovaly reprízy představení v Domě kultury v Kroměříži, v Městském kulturním středisku v Chropyni a v Domově pro osoby se zdravotním postižením na Barborce. Derniéra proběhla na přehlídce divadelních souborů Hulínské pohádkové jaro. Všichni herci na sobě celý rok hodně pracovali a na výsledcích to bylo znát. S radostí jsme pozorovali jejich posun v komunikačních dovednostech, hlasovém i pohybovém projevu a především v jistotě při nepředvídatelných situacích na prknech, která znamenají svět. Letos náš soubor vypustí do světa dva své absolventy. Snad jim získané zkušenosti pomohou i v dalším životě a láska k divadlu je neopustí.

Comments are closed.