19 Čvn
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vyhodnocení celoročního programu environmentální výchovy

Vyhodnocení celoročního programu environmentální výchovy

V úterý, 12. června, jsme se sešli na školní zahradě k slavnostnímu zakončení celoročního programu environmentální výchovy a vyhodnocení nejaktivnějších dětí a žáků z celé školy. Zároveň jsme se loučili se zajímavými projekty, které nás letošním školním rokem provázely na každém kroku – s projektem Hmyzí domečky a s projektem Ovoce do škol. Připomněli jsme si zásadní aktivity, které k těmto projektům proběhly – kromě tradičního sběru starého papíru a plastových vršků jsme celý rok podporovali v rámci Adopce na dálku naši kamarádku Supryi z Nepálu. Na školní zahradě jsme vysadili ovocný strom – jablůňku. Školní plot vyzdobily náušnice z třešní. Žáci se aktivně podíleli na výrobě hmyzích domečků, na vzniku pohádkové knížky o hmyzích kamarádech i na odchovu motýlů v motýlí zahrádce. Prožili jsme prostě zajímavý rok. Naučili jsme se spoustu nových věcí a především jsme pomáhali naší přírodě, kterou máme všichni rádi.

Comments are closed.