26 Zář
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Běh naděje

Běh naděje

Běh naděje je pro nás již po několik let tradiční akcí, kterou jsme ani v letošním roce nemohli a nechtěli vynechat. A tak jsme se v poměrně hojném počtu dětí a dospělých vydali ve středu 19. 9. na Hanácké náměstí, kde nás přivítaly známé tváře TJ Sokol Kroměříž. Dostali jsme soutěžní karty a hurá na start. Každý běžel, co mu síly stačily. Poté, co jsme oběhli náměstí, čekaly nás ještě rozmanité sportovní disciplíny. No a nakonec zasloužená odměna – diplomy, dárečky a sladkosti. Těší nás, že jsme se opět zúčastnili této skvělé charitativní akce, přispěli drobným finančním darem a zapojili se tak do boje proti onkologickým onemocněním. Na shledanou opět v příštím roce!

Comments are closed.