17 Zář
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Den v přírodě

Den v přírodě

Ve čtvrtek 6. září se žáci a pedagogové naší školy zaměřili na téma „Mimořádné události“. Některé třídy navštívily Čističku odpadních vod v Dolních zahradách v Kroměříži. Starší i mladší žáci viděli proces obnovy znečištěné vody a její návrat do přírody a k člověku. Jiné třídy prováděly praktický nácvik chůze po nerovném terénu na školní zahradě a bezpečný přesun do blízkého okolí či Květné zahrady. Tématu „Mimořádné události“ se naše škola věnuje pravidelně. Žáci jsou vedeni k bezpečnému chování při přecházení přes silnici, k dodržování správné strany při chůzi po chodníku.
Prosluněný ,,Den v přírodě“ byl poučným a příjemným zpestřením závěru prvního školního týdne.

Comments are closed.