1 Říj
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Medailové žně v Uherském Hradišti

Medailové žně v Uherském Hradišti

Výprava dvanácti sportovců, vyrazila v pátek 14. září, bojovat o cenné kovy na jubilejní 10. ročník Krajské olympiády speciálních škol do Uherského Hradiště. Naši žáci potvrdili pověst obávaných soupeřů, když v silné konkurenci 10 škol z celého Zlínského kraje vybojovali neuvěřitelných 22 medailí. Vynikající výkony podali v disciplínách – 60 metrů běh, skok do dálky a hod míčkem. Uspěli ve všech kategoriích od mladších žáků a žákyň až po dorostence. K takovému výsledku snad není co dodat. Gratulujeme, jste skvělí!

Zlato                                                                                                                                                                                                   Valentýna Recová – běh na 60m mladší žákyně
Monika Mazancová – hod míčkem – mladší žákyně
Markéta Topičová – skok do dálky – mladší žákyně
Kristián Moulis – běh na 60m mladší žáci
Veronika Nášelová – skok do dálky – starší žákyně
Veronika Nášelová – hod míčkem
Stříbro                                                                                                                                                                                   Jakub Škorvánek – běh na 60m – předžáci
Jakub Škorvánek – hoh míčkem – předžáci
Monika Mazancová – běh na 60m – mladší žákyně
Monika Mazancová – skok do dálky – mladší žákyně
Markéta Topičová – hod míčkem – mladší žákyně
Matyáš Ramiš – skok do dálky – mladší žáci
Veronika Blešová – běh na 60m starší žákyně
Roman Mazanec – hod míčkem – starší žáci
Tereza Bílková – hod míčkem dorostenky
Bronz                                                                                                                                                            Markéta Topičová – běh na 60m – mladší žákyně
Valentýna Recová – hod míčkem – mladší žákyně
Matyáš Ramiš – běh na 60m – mladší žáci
Kristián Moulis – skok do dálky – mladší žáci
Dominik Simon – běh na 60m – starší žáci
Dominik Simon – skok do dálky – starší žáci
Tereza Bílková – běh na 60m – dorostenky
Dále školu reprezentovala: Barbora Chupíková

Comments are closed.