15 Říj
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Na kole jezdím bez nehod

Na kole jezdím bez nehod

Již po druhé v tomto školním roce , v pondělí 8. října, navštívili naši žáci dopravní hřiště. Venku panovalo teplé babí léto a děti se těšily, že se ještě budou moci projet na kolech, koloběžkách a zopakovat si tak své znalosti v praxi. Nejprve je čekala trocha teorie. Než žáci vyjeli na silnice dopravního hřiště, zopakovali si povinnou výbavu kola, správné chování cyklisty v silničním provozu, dopravní značky a orientaci na křižovatkách. Venku je čekali páni policisté, se kterými si žáci prošli dopravní hřiště – značky, kruhový objezd, železniční přejezd. A hurá na kola! Všichni se snažili jezdit správně a podle předpisů. Na konci byli všichni právem pochváleni za vzorné chování v silničním provozu.
„Už vím, jak se na kolo vybavím a dalekých cest se nebojím!“

 

Comments are closed.