15 Říj
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Stromy jako domy

Stromy jako domy

První pátek v měsíci říjnu ještě krásně hřálo sluníčko, a my jsme se se školní družinou vydali na školní zahradu, na akci s názvem „Stromy jako domy“. Děti se seznámily se zvířátky, pro které jsou stromy domovem. Zopakovaly si, která zvířátka žijí v korunách stromů, v kůře či u kořenů stromu. Děti měly za úkol skládat puzzle zvířat, poznávaly brouky a poslouchaly zvuky různých ptáků. Dále si zahrály zábavné pohybové hry, například honičku na lišky nebo na zajíčka. Za doprovodu rytmických nástrojů jsme si všichni zazpívali písničky o různých zvířátkách. Společnými silami jsme ze všech přírodnin, co jsme našli na školní zahradě, postavili hnízdo pro zvířátka. Na závěr si děti vykreslily omalovánky. Akce se vydařila a my jsme se s úsměvem rozloučili a odcházeli na víkend s mnoha pěknými zážitky.

 

Comments are closed.