21 Lis
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Doplňkové terapie – část druhá

Doplňkové terapie – část druhá

Podzimní sluníčko nám stále zpříjemňuje již listopadové dny. Jakoby se letos nechtělo s námi rozloučit a předat svoji vládu chladu a plískanicím. Přes hřejivé poledne a část odpoledne, přece jen se den již brzy halí do pláště tmy. Nastává čas na zklidnění, rozjímání při vůni rozsvícené svíčky, hrníčku čaje. Čas příhodný ke čtení…

Perličková koupel
Je úterý a já se moc těším do školy. Čeká mě dnes perličková koupel- to je u nás ve škole v tomto školním roce novinka. Vůbec jsem to neznal, je to prý jakási vodoléčba. Zjistil jsem, že jde o to, že se do vany s vodou dá speciální podložka, která ve vodě vyrábí bublinky a celý prostor umývárny promění v příjemnou voňavou a bublající místnost. A já si můžu užít perličkovou koupel! Ve vaně si chvilku poležím, povídám si s paní učitelkou, nechám se masírovat bublinkami a pak ještě odpočívám zabalený v teplé dece ve třídě. Je to úžasné! V perličce se pravidelně střídám s několika kamarády, které vybrala paní učitelka, protože máme nějaké problémy se svým tělíčkem nebo pohybem. A perličková koupel nám má pomoct prohřát a uvolnit svaly a celé tělo, zlepšit dýchání a taky malinko zklidnit. Myslím, že se to zatím daří, po perličce jsem odpočinutý, uvolněný a moc spokojený!
Váš „plaváček“

 

Comments are closed.