4 Lis
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nejkrásnější hruška z naší zahrádky

Nejkrásnější hruška z naší zahrádky

V týdnu od 15.října do 19.října proběhla v naší škole soutěžní výstava „O nejkrásnější hrušku  z naší zahrádky“. Sešlo se 22 krásných podzimně vybarvených hrušek. Hlasovat mohli žáci, děti, všichni zaměstnanci školy a rodiče. Bylo velmi těžké rozhodnout, která je ta nejzajímavější a hlavně nejkrásnější. A přece se našla! Vítězná hruška dostala 17 hlasů. V pondělí 22.října v 10 hodin paní učitelka Peřinová vyhlásila výsledky. Vítězům byly rozdány diplomy a drobné dárky. Ze všech soutěžních hrušek byly upečeny koláče, na kterých si při pondělní svačině děti a žáci moc pochutnali. Všem účastníkům, kteří přispěli do soutěže hruškou ze své zahrádky, děkujeme!

Comments are closed.