11 Pro
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Adventní čas je tady zas

Adventní čas je tady zas

Adventní čas je tady zas
Rok uplynul jako voda a opět je tady čas adventní. Laskavý čas vánoční. Období, kdybychom měli aspoň trochu zpomalit a najít si více času pro sebe a své nejbližší. I naše škola se pomalu začala halit do vánočního kabátu. Smrk na školní zahradě dostal krásné jablko-ořechové ozdoby, které vyrobili naši žáci. Ve čtvrtek 29. listopadu jsme se sešli, abychom společně odpočítali jeho rozsvícení. V hojném počtu přišli žáci, děti, jejich rodiče i zaměstnanci školy. Paní ředitelka všechny přítomné srdečně přivítala a uvedla pásmo písniček a říkanek, které společně nacvičili a zazpívali žáci a pedagogové naší školy. Pod rozsvěceným stromečkem jsme se tak mohli příjemně naladit do předvánoční pohody a zazpívat si známé vánoční písně. Poté všichni utichli a nastal ten čas, na který jsme netrpělivě čekali. Společně jsme vyslali pomocí balónků do nebe svá nejtajnější přání a doufáme, že právě ten náš se k Ježíškovi opravdu dostane. Zážitky z tohoto večera nám zpříjemnil vánoční punč, kouzelné oříšky, zvoneček na splněná přání, cukroví a úžas v očích, nejen dětí, ale i dospělých.

Klidný čas adventní, plný očekávání přejí zaměstnanci školy

Comments are closed.