11 Pro
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Začátek prosince je v naší škole ve znamení Dne otevřených dveří. I letos byla vánoční atmosféra cítit na každém kroku. Ve třídách mohli návštěvníci posedět u kávy či čaje s pedagogy, žáky a příjemně se tak naladit na vánoční čas. Vůně napečeného cukroví, vánoční výzdoba a příjemně znějící vánoční hudba na chodbách, provázely celé odpoledne. Na tradičním vánočním jarmarku si každý mohl vybrat a zakoupit drobnou dekoraci z dílny našich pedagogů, žáků a rodičů. Výdělek z prodeje byl věnován spolku Korálky Kroměříž. Návštěvníci mohli zanechat „andělskou“ či „pekelnou“ zprávu pro naši školu. Tímto dnem jsme se příjemně naladili na blížící se svátky. Děkujeme všem za návštěvu a přejeme příjemné adventní období.

Comments are closed.