11 Pro
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka

V den svého svátku zavítal mezi naše žáky a děti Mikuláš se svou nebeskou, ale i pekelnou družinou. Děti, malí i starší žáci přišli do školy s velkým očekáváním i s obavami. Mikuláš s anděly a čerty procházel třídami ve škole. Ze své knihy hříchů každému školáčkovi přečetl, v čem by se měl zlepšit a z velkého koše, plného drobných dárečků, štědře obdarovával. Některé „zlobivce“ čerti pekelně poznamenali sazemi jako varování, aby své chování do příštího roku zlepšili. Nakonec ale čerti odešli s nepořízenou a s prázdným pytlem. Nebeská družina se vrátila na obláček, čerti ke svým kotlům a naše děti a žáci k hraní a učení.
Děkujeme za spolupráci studentům z Tauferovy Střední odborné školy veterinární v Kroměříži. Byli skvělí!

Comments are closed.