23 Pro
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Premiéra pohádky Sedmero krkavců

Premiéra pohádky Sedmero krkavců

Ve čtvrtek, 20. prosince, žáci naší školy předali na Sokolském domě svým rodičům, nejbližším a přátelům školy první malý vánoční dárek. A to v podobě klasické pohádky od Boženy Němcové, Sedmero krkavců. Divadelní soubor Korálek, pod vedením režiséra Milana Šandy, opět nezklamal. Na jevišti se za doprovodu známých písniček Hany Zagorové odehrál pohádkový příběh o statečné dívce, která na sebe vzala těžký úkol, zachránit své zakleté bratry a přivést je zpátky domů. Vyprávění o pravdě, vytrvalosti a odvaze. Žáci předvedli vynikající herecké, pěvecké i taneční výkony. Právem jim patřil potlesk přítomných v celém sále Sokolského domu. Ne jeden divák zamáčkl slzičky dojetí.
Přejeme Vám všem krásné vánoční svátky, zdravý a úspěšný rok 2019. Divadelnímu spolku Korálky přejeme další úspěšné reprízy této pohádky v roce 2019.

Comments are closed.