21 Pro
2018
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vystoupení Školní družiny v Domově pro seniory u Moravy

Vystoupení Školní družiny v Domově pro seniory u Moravy

„Přišli jsme k Vám na koledu milí přátelé…“, takto jsme započali již čtvrtou návštěvu Domova pro seniory U Moravy. Opět jsme si připravili pásmo známých i méně známých vánočních písní a koled, tentokráte za doprovodu zvučné harmoniky. S potěšením jsme si všímali úsměvů přítomných babiček a dědečků, což nás nejen povzbuzovalo ve zpěvu, ale také utvrzovalo v tom, jak hezkou a důležitou věc děláme. Alespoň na chvíli jsme rozzářili den těm, kteří si to opravdu zaslouží. Závěrem jsme si společně zazpívali koledy na přání, děti rozdaly klientům přáníčka a na oplátku dostaly něco dobrého na zub.
Děkujeme za vřelé a přátelské přijetí a na viděnou zase příští rok!

Comments are closed.