25 Led
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ladovská zima

Ladovská zima

V polovině ledna patřilo páteční odpoledne ve školní družině „Ladovské zimě“. Za okny sice svítilo sluníčko a zpívali ptáčci, ale i tak jsme si navodili atmosféru pravé zimy. Seznámili jsme se s panem Josefem Ladou, s jeho kresbami, knihami a pohádkami. Prohlédli jsme si jeho krásné zimní obrázky a poskládali ladovské puzzle. Děti odpovídaly na jednoduché otázky v kvízu, zaměřeném na Ladovy pohádky. A abychom si „paní Zimu“ přivolali, s pomocí hudebních nástrojů jsme si zazpívali několik zimních písniček. Ve Snoezelenu, při příjemném osvětlení a při promítání krásných zimních obrázků, na nás dýchla opravdová zimní atmosféra. Děti si vyrobily z papíru „sněhové koule“, kterými jsme se koulovali. Páteční odpoledne ve školní družině bylo příjemné a veselé. A my doufáme, že si sněhu ještě dočkáme a tu pravou zimu si všichni s radostí užijeme!

 

Comments are closed.