27 Úno
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Karneval

Karneval

Školní družina se v pátek, 15. února, proměnila v rej pestrých kostýmů a masek.
Byl opět KARNEVAL!
Seznámili jsme se s Annou s Elsou, řezníkem a kuchařem, upírkou, myslivcem, veselým čertíkem, fanoušky českých sportovců a dalšími maskami.
Paní vychovatelky v kostýmech čarodějnic, s pomocí ostatních masek, umíchaly „kouzelný“ nápoj. Kouzlo po chvíli zapůsobilo…a najednou se mezi námi objevil sám „Karel Gott“! Mistr se nám představil známou písní „Včelka Mája“. A se všemi svými fanoušky se ochotně vyfotografoval.
Karnevalové řádění provázely různé úkoly masek, například skládání obrázků, vyhledávání karnevalových obrázků pomocí Robovčely či překážková dráha. Závěrečný tanec masek ukončil příjemně prožité odpoledne. Karnevaloví tanečníci a tanečnice si domů odnášeli diplom a balíček s odměnou.
S karnevalem za zády, krůček po krůčku, blížíme se k masopustu.

 

Comments are closed.