17 Úno
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem „Veselí maňásci“ ve školní družině

„Veselí maňásci“ ve školní družině

V úterý 5. února zavítala do školní družiny paní Jaroslava Nováková, která se zabývá výrobou pletených a háčkovaných maňásků. Popsala dětem výrobu maňásků a postupně je všechny dětem představila: čarodějnici, Prasátko Pepinu, vodníka, Pejska a Kočičku, klauna, Červenou Karkulku, strašidlo a jiné pohádkové bytosti. Povídala si s dětmi o maňáscích, ke každému vyprávěla krátký příběh. Děti poslouchaly vyprávění se zaujetím. Všichni si mohli maňásky prohlédnout a pohrát si s nimi. Odpoledne s maňásky bylo netradiční a příjemné.
Paní Novákové děkujeme za návštěvu a těšíme se, že nás v budoucnu, se svými pohádkovými kamarády, opět navštíví.

Comments are closed.