22 Bře
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dopoledne s paní Hankou

Dopoledne s paní Hankou

Po roce za námi do školy přišla paní Hanka z kroměřížského Červeného kříže, aby si se žáky popovídala o základech první pomoci. Společně si zopakovali základní pojmy k první pomoci i telefonní čísla Integrovaného záchranného systému. Žáci si prakticky na sobě vyzkoušeli, jak zalepit náplastí malé zranění, jak obvázat trojcípým šátkem ruku. Ale nejzajímavější pro všechny byla resuscitace. Paní Hanka přivezla s sebou figurínu, na které žáci prováděli při rytmu písničky „Prší, prší“, masáž srdce. Za snahu, pozornost a trpělivost ohodnotila paní Hanka všechny účastníky sladkou odměnou.
Děkujeme paní Hance Komínkové z ČČK Kroměříž za spolupráci, za lidský i profesionální přístup k našim žákům.

Comments are closed.