10 Bře
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Masopustní veselí

Masopustní veselí

Ve čtvrtek, 21. února, vládla v naší škole atmosféra plná tradičního masopustního veselí. Průvod různorodých masek procházel celou školou, zpíval, tancoval, výskal. Navštívil každou třídu a svým veselím potěšil nejen žáky a děti, ale také všechny zaměstnance školy. Po krásném zahájení se žáci účastnili muzikoterapeutické dílničky, pekařské i tvořivé dílničky. Žáci si vyrobili pestrobarevné masky, ve Snoezelen místnosti poznávali podle zvuků zvířata, která viděli při masopustním průvodu. Na závěr masopustního veselí čekala na žáky sladká tečka- smažení tradičních koblížků.
Tímto dnem jsme opustili karnevalové veselí a zahájili jsme období klidu a půstu, který nás bude provázet až do Velikonoc.

Comments are closed.