31 Bře
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Všechny chutě světa

Všechny chutě světa

Procestovat skoro celý svět během jednoho březnového pátečního odpoledne…Že je to nemožné? Dětem ze školní družiny se to podařilo. Spolu s „cestovatelkou Vilmou“ se vypravily na vzrušující cestu, při které navštívily sedm zemí světa: Českou republiku, Maďarsko, Řecko, Itálii, Mexiko, Indii a Japonsko. Z každé země si děti prohlédly státní vlajku, vyslechly si krátké povídání o různých zajímavostech z daného státu, poslechly tradiční hudbu, tvořily a ochutnávaly tamní speciality – tvarůžky, tzaziki, nachos, pravý indický čaj. Na konci se rozloučily s Vilmou, která všem popřála hodně štěstí na cestách, které v životě podnikneme. Domů děti odcházely s plnými bříšky, s příjemnými cestovatelskými prožitky a hlavně, s úsměvem na tvářích!

 

Comments are closed.