13 Bře
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zimní olympiáda speciálních škol Zlínského kraje na Trojáku

Zimní olympiáda speciálních škol Zlínského kraje na Trojáku

Letos poprvé měli naši sportovci možnost vyzkoušet si disciplíny zimních sportů na zimní olympiádě, která se konala v pátek 8. března na Trojáku. Sníh na sjezdovce i v jejím okolí ještě držel, takže jsme mohli měřit své síly s ostatními lyžaři ve slalomu, běhu na lyžích a jízdě na monoski. Slalom a běh na lyžích zvládly obě závodnice Verunky skvěle samy. Na monoski svezli naše dva soutěžící Valentýnku a Jakuba zkušení členové Monoski Zlín. I když jsme nedosáhli na medailové pozice, byli všichni soutěžící odměněni medailemi a diplomem za statečnost a vytrvalost. A pokud budou příští rok sněhové podmínky příznivé jako ty letošní, možná dosáhneme i na cenné kovy. V každém případě jsme si užili krásný den na sněhu. Všem závodníkům patří velké poděkování.
Mgr. Lenka Fijalíková

Comments are closed.