7 Dub
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Čeští panovníci v Muzeu Kroměřížska

Čeští panovníci v Muzeu Kroměřížska

V Muzeu Kroměřížska probíhá unikátní výstava ,,Čeští panovníci.“ V pátek, 29. března, jsme se se školní družinou vydali na prohlídku. Kroměřížské muzeum nám představilo naprosto fantastický program. Prohlédli jsme si rytířská brnění, rytiny panovníků od paní Jarmily Hladové, mučící nástroje a potrápili jsme naše mozkové buňky při hádankách a záludných řešeních. Dokonce jsme si mohli vyzkoušet i dobové kostýmy, či posedět na trůně s korunovačními klenoty. Kdo byl odvážný, nakoukl do středověkého hradního záchodu a zjistil, jaké ukrývá tajemství. Na závěr si každý vykreslil omalovánku a dostal sladký perníček. Neobyčejná a pestrá výstava zanechala v každém z nás silný prožitek. Děkujeme Muzeu Kroměřížska za skvělou nabídku!

Comments are closed.