28 Dub
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slunce – náš život

Slunce – náš život

V úterý, 16. dubna, proběhla v Domě kultury v Kroměříži tradiční výstava výtvarných a literárních prací dětí a žáků naší školy. Téma výstavy „Slunce – náš život“, vychází z celoročního programu Enviromentální výchovy a Minimálního preventivního programu, Slunce zlatá nit.
Vernisáž zahájila úvodním slovem ředitelka školy Ludmila Kočí. Následovalo hudebně literární vystoupení, pod vedením paní učitelky Jindry Kučeříkové a Evy Vrtaníkové. Přátelská atmosféra, kterou vytvářeli pedagogové, žáci, rodiče a přátelé školy, provázela celé sváteční dopoledne. Nechyběl ani tradiční bohatý raut, na kterém se podíleli rodiče našich dětí a žáků. Během celého programu probíhal prodejní jarmark s jarními a velikonočními výrobky, jehož výtěžek 15 500 Kč, byl věnován spolku Korálky Kroměříž z.s.
XVII. ročník Vernisáže výtvarných a literárních prací je za námi. Osobité slunečné výtvarné počiny dětí a žáků, ve spolupráci s pedagogy, zdobily na třinácti panelech foyer Domu kultury do 26. dubna. Některé výtvarné práce se stanou součástí prostor kroměřížské radnice, další ozdobí prostory naší školy!
Děti, žáci, pedagogové, rodiče a přátelé naší školy, děkujeme za společné vytvoření sváteční atmosféry!

Comments are closed.