5 Kvě
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pozdravíme sluníčko – Den Země 2019

Pozdravíme sluníčko – Den Země 2019

Pozdravíme sluníčko, usmějem se maličko, je tam někde na obloze, ukryté je v zlatém voze, vykročí ze své skrýše a paprsky na zem píše…
Dne 26. 4. 2019 jsme se sešli na školní zahradě, abychom oslavili 10. ročník „Dne Země“. Letošním tématem programu Environmentální výchovy a Minimální prevence je program „Slunce zlatá nit“. A tak poznáváme sluníčko ze všech stran, jako našeho přítele, inspiraci, malíře a hodináře. Společně jsme si na školní zahradě zazpívali, zatančili, zacvičili, pro děti a žáky byly dále připraveny zajímavé aktivity na stanovištích. Po celou dobu zahradou zněla příjemná hudba spojená s tématem slunce. V rámci projektu „Fešák Ovocňák“ jsme na naší školní zahradě zasadili další ovocný strom, tentokrát hrušeň. Děti, žáci i učitelé spolu prožili pěkné, přínosné, sluncem provázené dopoledne na školní zahradě.

Mgr.Yvona Jedličková, metodik EVVO

Comments are closed.